Ruleta Poker

Jak začít s ruletou online

Na této stránce vás seznámíme s postupem, jak začít hrát ruletu online zdarma. V jednoduchém návodu se rovněž zmíníme o bonusech od online casin.

1. krok – výběr casina a registrace

Jelikož existuje mnoho online casin, představíme jen ty, která se nám nejvíce osvědčila. Zkušenosti s uvedenými kasiny jsou na základě vlastních výher, výher našich čtenářů a nabízených bonusů. Díky hraní rulety online získáte v těchto casinech bohaté bonusy. Také můžete hrát online ruletu zdarma.
Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí registrační formulář, který je nutno vyplnit.

2. krok – vložení peněz na učet

Pokud chcete získat štědré bonusy od internetového casina, je nutné si na účet vložit minimální částku 400 Kč. Platby přes Internet jsou dnes již běžným a bezpečným způsobem placení. V případě casin se není nutno obávat o své peníze, protože:

  • vložené peníze lze kdykoli vybrat zpět a to včetně bonusu
  • online casina podléhají přísným certifikacím a kontrolám
  • vložené peníze rychle narostou díky bonusu od casina

Vklad peněž lze realizovat pomocí bankovního převodu, elektronickou peněženkou (např. Moneybooker), kreditní kartou nebo kupóny.
V případě nejasností nebo otázek nás kontaktujte.

3. krok – získání bonusu od casina

Casina novým hráčům nabízí až 100% prvotního vkladu, popř. fixní částku až 8000 Kč.

4. krok – hraní rulety

Po dokončení předchozích kroků můžete začít hrát online ruletu. Před začátkem hraní vám doporučujeme si přečíst uvedené strategie ve hře ruleta a vyzkoušet si je v ruletě zdarma. Zajistíte si tím rychlé a vysoké zisky.

Pokud máte problém s nějakým krokem, neváhejte nás kontaktovat, obratem vám poradíme.